استار یک بازی پرسش و پاسخ است که می‌توانید زمان زیادی را در آن بگذرانید بدون این که متوجه اطرافتان باشید. استار از 4 قسمت هیجان انگیز تشکیل شده است که قصد داریم همه این قسمت ها را به ترتیب خدمتتان معرفی کنیم.

4 حالت استار

  • سفر به زمین
  • سفر به کهکشان
  • دوئل استار
  • گلدن تایم

4 حالت بازی در استار

در این مقاله قصد داریم به زمین سفر کنیم و لذت بازی در زمین را کنار هم بچشیم.

راهنمای زمین

زمینِ استار همانند کره زمین واقعی از 5 قاره تشکیل شده است که هرکدام از این قاره ها 6 کاروانسرا را داخل خود جای داده اند. سفر ما در زمین از قاره آسیا شروع می‌شود، پس از گذر از قاره کهن و اقیانوس آرام، به قاره اقیانوسیه می‌رسیم.

راهنمای زمین در استار

پس از سپری کردن کاروانسراهای اقیانوسیه؛ به قاره سبز یعنی اروپا می‌رسیم. با گذر از یک مرز آبی کوتاه به قاره آفریقا رسیده و در کاروانسراهای این قاره اتراق می‌کنیم. با سپری کردن اقیانوس اطلس، آمریکا را فتح کرده و ماموریتمان در زمین را به پایان می‌رسانیم.

بازی در زمین

همانطور که گفتیم بازی در زمین از قاره آسیا شروع می‌شود، هر قاره 6 کاروانسرا یا مرحله دارد. بازی از جایی شروع می‌شود که وارد هر کاروانسرایی شویم، یک تعداد سکه نقره پرداخت کرده و چند  برابر آن را دریافت می‌کنیم. با شروع بازی 10موضوع برای ما نشان داده می‌شود که می‌توانیم هر موضوع را یک بار انتخاب کرده و به یک سوال از این موضوع پاسخ دهیم.

قاره ها در استار

سوالات در زمین

در هر کاروانسرا تعدادی سوال نهفته شده که با کشف و پاسخ به آن‌ها مجوز عبور از هر کاروانسرا را کسب می‌کنیم؛ به این صورت که در هر مرحله 10 سوال پیش رو داریم. 5 سوال اول 4 گزینه ای است که با دادن پاسخ صحیح به این سوالات می‌توانیم میزان مشخصی سکه نقره و یک الماس بدست آوریم. این قسمت اولین نقطه آسایش ما در هر کاروانسرا است. یادتان باشد در هر کاروانسرا 3 الماس نهفته است که برای عبور حداقل باید 1 الماس بدست بیاوریم؛ پس نباید از 5 سوال اول غافل شد.

سوالات در زمین استار

سوال 6ام تا 8ام بصورت 5 گزینه ای است و با رسیدن به دومین نقطه آسایش، علاوه بر سکه نقره، 2 الماسه می‌شویم. 2 سوال آخر تا پایان کاروانسرا بصورت 6 گزینه ای بوده و با پاسخ دادن به این سوالات برنده 3 الماس و چند برابر سکه می‌شویم. راستی در هر نقطه آسایشی که بخواهیم، می‌توانیم بازی در آن کاروانسرا را به اتمام برسانیم.

الماس در زمین

همانطور که گفتیم در هر کاروانسرا 3 الماس نهفته شده است که برای گذر از قاره ها به آن‌ها نیاز داریم. برای گذر از قاره کهن به سمت اقیانوسیه حداقل باید 8 الماس را کشف کنیم. این میزان برای گذر از اقیانوسیه به قاره سبز(اروپا) حداقل 17 الماس و  برای رسیدن به آفریقا 27 الماس است اما برای فتح غول مرحله آخر، یعنی آمریکا، باید 39 الماس کشف کنیم. پس بیل و کلنگ ها را آماده کنید که همراه هم به کشف الماس برویم.

الماس در استار

سکه نقره در زمین

زمین جایی برای بدست آوردن سکه نقره و آماده شدن برای کهکشان است. کره زمین را که طی کنیم حسابی برای کهکشان گرم شده‌ایم و آمادده‌ایم که سکه های نقره مان را به طلا تبدیل کنیم. پس باید کاروانسراها را یکی پس دیگری طی کنیم و تمام سکه های نقره را بدست آوریم و سفر پرقدرتی به کهکشان داشته باشیم.

سکه نقره در استار

همراه ما باشید تا زیر و بم استار را در کنار هم بیاموزیم.