بعد از فتح زمین و کشف کهکشان، این بار نوبت یک مسابقه تن به تن است؛ بله دوئل استار. از زمان های قدیم وقتی دو نفر سر یک موضوع به توافق نمی‌رسیدند، دست به اسلحه شده و باهم دوئل میکردند. در استار نیز این بستر فراهم شده اما به طریق دیگری.

در دوئل استار بدون این که دست به اسلحه شوید، ارتش اطلاعاتتان را به صف کرده و مشغول دوئل شوید؛ اما چطور؟ دوئل استار از دو بخش تشکیل شده است که عبارتند از:

  1. شیک
  2. دوئل

شیک استار

هرجای اپ که باشید می‌توانید گوشی خود را تکان دهید و فقط کافی است که GPS خود را روشن کنید تا ببینید چه کسانی در اطرافتان هستند که می‌خواهند با شما بازی کنند، هرکسی را انتخاب کنید یک درخواست برای ایشان ارسال می‌شود و به محض اینکه طرف مقابل قبول کند، مسابقه شروع می‌شود.

شیک استار

دوئل استار

وارد استار که شوید، شروع بازی را انتخاب کرده و منتظر می‌شوید تا یک حریف شانسی برای شما پیدا شود. در این قسمت شما می‌توانید تعداد افراد آنلاین قسمت دوئل را ببینید و به این ترتیب رقیب شما از بین این افراد مشخص می‌شود.

دوئل استار

روش بازی دوئل

در ابتدا شما برای شروع دوئل 250 سکه نقره پرداخت می‌کنیدو به محض برد در مقابل حریفتان 500 سکه نقره به حساب شما واریز می‌شود. بالاخره هر دوئلی هزینه ای دارد!

با لمس گزینه شروع بازی منتظر می‌مانید تا حریف تان مشخص شود و سپس بازی شروع می‌شود. در ادامه توضیح میدهیم که دوئل استار به چه صورت است.

رقیب دوئل

رقیب دودل استار پیدا شد

سوالات در دوئل

بازی شروع می‌شود، شما و ررقیبتان با تمام قوا آماده مبارزه اطلاعات هستید. ده سوال از ده موضوع مختلف مطرح می‌شود؛ اینجا همان جایی است که ارتش اطلاعاتتان باید با تمام قوا پیش برود. سوالات از یک تا  ده برای هردو شما نمایش داده می‌شود و شما آماده پاسخ دهی به این سوالات می‌شوید. هرکدامتان که به تعداد سوال بیشتری پاسخ صحیح داده باشید، برنده 500 سکه نقره خواهید شد.

سوالات در دوئل استار

امکانات دوئل استار

وقتی وارد محیط دوئل می‌شوید، سه مورد را میبینید که دوتای آنها بسته های کمکی و یکی از آنها چت است.

در قسمت چت، یک سری متن برای شما آماده شده است که می‌توانید با استفاده از آنها با رقیبتان کل کل کنید و هیجان بازی را بیشتر کنید، برخی از این متون عبارتند از:

  • نه یه چیزایی بلدی
  • حالا برات زوده دوئل
  • کارت درسته
  • مال این حرفا نیستی

چت دوئل استار

بسته های کمکی دوئل

در قسمت دوئل استار دو بسته کمکی برای شما در نظر گرفته ایم که یکی خرد جمعی و دیگری حذف گزینه است.

خرد جمعی: از طریق این گزینه می‌توانید ببینید اکثر کاربران به سوال مورد نظر شما چه پاسخی داده‌اند و شما نیز آن گزینه را انتخاب کنید.

خرد جمعی

حذف گزینه: از طریق این بسته کمکی، دو گزینه از چهار گزینه شما حذف شده و میتوانید از بین دو گزینه باقی مانده، یکی را انتخاب کنید.

حذف گزینه در دوئل استار

ما همه جای استار در کنار شما هستیم و سعی داریم تا شما نه تنها از این بازی لذت ببرید بلکه اطلاعاتتان نیز افزایش یابد. در این کهکشان شما نیز یک ستاره اید.