امکانات استار با شمردن تمام نمی‌شود، هر قسمتی از بازی برای خودش دنیایی دارد که لازم است آن را کشف کنید؛ در این مطلب قصد داریم امکانات استار را برای شما بازگو کرده و کارتان را راحت تر کنیم، پس همراه ما باشید.

امکانات استار

در اینجا این امکانات را نام برده، سپس هر یک از آنها را شرح می‌دهیم.

  • استارباکس
  • 150 سکه رایگان
  • اشتراک گذاری
  • فروشگاه
  • چت گروهی
  • دوستان
  • آواتار
  • تاریخچه بازی
  • رتبه بندی
  • تبدیل سکه

استارباکس

فکر می‌کنم از نظر شما کاربران، استارباکس از جذاب ترین امکانات استار است. چون می‌توانید با جواب دادن به چند سوال جایزه مورد نظر خود را انتخاب کنید؛ از فلش و هارد گرفته تا PS4 و iphone 11.

150 سکه رایگان

شما می‌توانید هر یک ساعت و نیم یک ویدیو تماشا کرده و 150 سکه رایگان بدست آورید. سکه نقره در تمام قسمت های بازی به درد شما می‌خورد پس از 150 سکه غافل نشوید.

اشتراک گذاری

شما می‌توانید از طریق گزینه اشتراک گذاری، استار را به دوستانتان معرفی کرده و 5000 سکه رایگان بدست آورید. پس وقت را تلف نکنید و تا جایی که می‌توانید استار را به دوستان و آشنایانتان معرفی کرده و به ازای هر نفر 5000 سکه رایگان کسب کنید.

فروشگاه

اگر به هر دلیل سکه نقره نیاز داشتید، می‌توانید وارد فروشگاه شده و مطابق با بودجه و نیازتان یکی از بسته های سکه را تهیه کنید.

چت گروهی

صفحه کشویی سمت راست موجود در صفحه اصلی بازی را که بکشید، وارد بخشی می‌شوید که از دو قسمت چت گروهی و دوستان تشکیل شده است. در چت گروهی شما می‌توانید با تمام کاربران استار چت کرده و دامنه دوستانتان را گسترش دهید. همینطور میتوانید به هرکسی که خواستید درخواست دوستی دهید.

دوستان

در قسمت دوستان یک علامت + می‌بینید که اگر آن را لمس کنید صفحه ای برای شما باز می‌شود که می‌توانید آنجا شماره تلفن هرکس را بخواهید وارد کنید تا اگر عضو استار باشد، بتوانید به او درخواست دوستی فرستاده و او را در لیست دوستانتان داشته باشید.

همینطور می‌توانید بطور خصوصی با دوستانتان چت کرده و با آنها دوئل بازی کنید. راستی اگر نور غالب بر مشخصات دوستتان قرمز باشد یعنی وی آفلاین و اگر سبز باشد یعنی آنلاین است.

آواتار

از منوی کشویی سمت چت در صفحه اصلی می‌توانید وارد پروفایل خود شده، اطلاعاتتان را ویرایش کرده و همینطور آواتارهای جدید برای خود تهیه کنید.

تاریخچه بازی

سمت چپ بالای صفحه اصلی بازی، 4 علامت وجود دارد که یکی از آنها تاریخچه بازی شما را نشان می‌دهد؛ یعنی در این قسمت می‌توانید باز هایی را که انجام داده‌اید و سکه و امتیازهایی که دریافت کرده‎‌اید را مشاهده کنید.

رتبه بندی

کنار آیکون تاریخچه بازی، قسمت دیگری به نام رتبه بندی وجود دارد که در آنجا می‌توانید رتبه خود در لیگ های مختلف و در کل بازی را مشاهده کنید، نفرات برتر لیگ ها را ببینید و تلاش خود را برای رسیدن به 3 جام اول بیشتر کنید.

رتبه در لیگ بر اساس کمپین هایی که اجرا می‌شوند تعریف می‌شود؛ مثلا رتبه در گلدن تایم، رتبه در دوئل و …

تبدیل سکه

همانطور که می‌دانیدد ورودی اکثر قسمت های بازی سکه نقره است؛ در قسمت تبدیل سکه می‌توانید هر میزان سکه طلا که خواستید را به سکه نقره تبدیل کرده و بیشتر بازی کنید.

در بلاگ بعدی درباره تغییرات گلدن تایم برایتان خواهیم گفت، پس حتما همراه ما باشید.