پنالتی هر جا که باشد پر از هیجان، شور و اشتیاق است؛ حالا پنالتی با استار آمیخته خواهد شد و جذابیت دیگری به استار افزوده خواهد شد. به نظر شما پنالتی به کدام قسمت بازی اضافه خواهد شد؟ درست حدس زدید به دوئل استار. اما این که پنالتی چگونه است و چه اتفاقی در دوئل استار رقم خواهد خورد موضوعی است که در این مطلب برای شما بازگو خواهیم کرد، پس همراه ما باشید.

دوئل استار

قبلا درباره دوئل استار به وفور صحبت کردیم، در اینجا نیز توضیح مختصری درباره آن می‌دهیم. دوئل استار مرحله ای از بازی است که شما در یک رقابت تنگاتنگ دونفره و آنلاین قرار می‌گیرد. همانطور که می‌دانید از دو روش می‌توانید در این رقابت شرکت کنید، یکی از طریق دوئل که یک ریف شانسی از سراسر کشور می‌تواند رقیبتان شود و دیگری از طریق شیک که می‌توانید با کسانی که اطرافتان هستند به رقابت بپردازید. اما ادامه ماجرا چگونه است؟

پنالتی دوئل استار

در آپدیت جدید استار شاهد اتفاق جذاب دیگری خواهید بود که رقابت را تنگاتنگ تر کرده و جذابیت دوئل را دو چندان خواهد کرد، اما چگونه؟ تا بحال دوئل به این صورت بود که 250 سکه نقره به عنوان ورودی بازی از حساب هر دو طرف کسر شده و به برنده بازی 500 سکه تعلق می‌گرفت اما اگر نتیجه بازی به تساوی می‌انجامید، هیچکدام از طرفین 500 سکه را دریافت نمی‌کردند.

اما در آپدیت جدید استار، زمانی که نتیجه بازی تساوی باشد کار به پنالتی می‌کشد و از شما چند سوال پرسیده می‌شود. اولین کسی که به یکی از سوالات پاسخ صحیح بدهد برنده دوئل اعلام شده و 500 سکه نقره بدست خواهد آورد.

گزارش سوال اشتباه

قابلیت دیگری که مدتی است به استار اضافه شده و مورد استقبال کاربران قرار گرفته است، گزارش سوال اشتباه است. به این ترتیب که بعد از انجام بازی می‌توانید سوالاتی را که از شما پرسیده شده را مشاهده کنید و در صورتی که فکر می‌کنید جواب سوالی اشتباه است، می‌توانید آن را گزارش کنید تا گروه تولید محتوای استار آن را بررسی کرده و در صورت اشتباه بودن سوال آن را تصحیح کنند.

پی نوشت: خداوکیلی هرچی خودتون اشتباه زدینُ فک نکنین غلط بوده و گزارش بزنید براش  ;D