کمپین های نوروزی استار همواره جذاب و هیجان انگیز بوده و هستند. در مطلب قبل درباره مسابقاتی که قرار است در پیج اینستاگرام استار برگزار شود با شما صحبت کردیم. امروز می‌خواهیم درباره کمپین‌های جذاب داخل بازی با شما صحبت کنیم پس همراه ما باشید.

انواع کمپین های نوروزی

  • کمپین دعوت نوروزی
  • کمپین جشنواره نوروزی
  • کمپین سکه نوروزی
  • کمپین خید آواتار

کمپین دعوت نوروزی

همانطور که می‌دانید وقتی استار را به دوستانتان معرفی می‌کنید، در صورتی که آنها استار را با شماره معرفی شما نصب کنند 5000 سکه نقره به شما تعلق می‌گیرد که می‌توانید از آن برای رسیدن به سکه‌های طلا و بدست آوردن جوایز ارزنده استفاده کنید.

اما کمپین دعوت نوروزی استار به چه صورتی است؟ در این کمپین شما دوستانتان را به استار دعوت می‌کنید و 20درصد از امتیاز تمام بازی هایی که آنها انجام می‌دهند برای شما نیز در نظر گرفته می‌شود و در صفحه‌ای از وب سایت قرار می‌گیرد. از 27 اسفند ماه تا 15 فروردین وقت دارید که دوستانتان را به استار دعوت کنید. هر کسی که بیشترین امتیاز را بدست آورد یک Xbox از ما هدیه می‌گیرد. پس این فرصت بی نظیر را از دست ندهید.

کمپین جشنواره نوروزی

از تاریخ 27 اسفند ماه تا 15 فروردین داخل بازی استار یک عکس تبریک نوروز برای شما به نمایش درمی‌آید. اما این عکس روزی چند بار و به مدت کوتاهی نمایش داده می‌شود و شما با زدن دکمه تایید می‌توانید 50هزار سکه طلا دریافت کنید. پس سعی کنید بیشتر به اپ سر بزنید تا بتوانید سکه های طلای بیشتری را از آنِ خود کنید.

کمپین سکه نوروزی

همگی با فروشگاه استار آشنا هستید و می‌دانید که از طریق فروشگاه می‌توانید سکه نقره بخرید. در فروشگاه استار 6 بسته خرید سکه وجود دارد که شما می‌توانید با توجه به نیازتان این بسته ها را خریداری کنید. اما در کمپین نوروزی استار شما می‌توانید با همان قیمت های قبلی سه بسته اول را با موجودی دوبرابر سکه و سه بسته بعدی را با موجودی سه برابر سکه تهیه کنید. این یک فرصت بسیار عالی برای شماست تا سکه های نقره بیشتری بدست آورده و آنها را با خیال راحت به سکه طلا تبدیل کنید.

کمپین خرید آواتار

مطمئنا با آواتارهای جذاب استار آشنا هستید. قبلا باید در ازای برخی از این آواتارها سکه طلا پرداخت می‌کردید. اما در این کمپین شما می‌توانید آواتارهای استار را با سکه نقره و یک چهارم قیمت قبلی خریداری کنید. در دوئل آواتارهای خود را جدی بگیرید و با قدرت و ظاهر با جذبه تری به جنگ حرفتان بروید و فرمانده ارتش اطلاعاتتان را قوی نشان دهید.

امیدواریم در طول نوروز 1399 بیشتر در کنار شما باشیم و اوقات خوشی را برایتان رقم بزنیم. با استار اطلاعاتتان را محک بزنید و سطح دانشتان را بالاتر ببرید. در دوئل استار به رقابت های تنگاتنگ بپردازید و در گلدن تایم به راحتی سکه بدست آورید.