کرونا این روزها بحث اصلی تمام خانه ها است. ویروسی که نه تنها ایران بلکه کل دنیا درگیر آن است و همه به دنبال راه حلی برای خلاصی از این ویروس هستند. در این دوران همگی باید دست به دست هم داده و قدمی در مسیر مقابله با این ویروس برداریم.

ما به شما استار را پیشنهاد می‌کنیم تا بتوانید خودتان را به چالش کشیده و با افزایش اطلاعاتتان جایزه نیز کسب کنید. در ادامه به راه های مقابله با این ویروس می‌پردازیم.

14 قانون مقابله با کرونا

 1. دستان خود را با آب و صابون مرتبا به مدت 20 ثانیه بشویید.
 2. حداقل 3-4 قدم از افرادی که دارای علائم سرماخوردگی هستند، فاصله بگیرید.
 3. هنگام سرفه یا عطسه، دهان و بینی را با دستمال یکبار مصرف بپوشانید. در صورت عدم وجود دستمال، از قسمت داخلی آرنج استفاده کنید.
 4. از تماس های نزدیک مانند بغل کردن یا دست دادن خودداری کنید.
 5. از دست زدن به چشم، دهان و بینی بپرهیزید.
 6. سفرهای خود را لغو کنید یا به تعویق بیندازید.
 7. هنگام بازگشت از خارج از کشور، 14 روز اول را در خانه بمانید.
 8. محیط هایی که در آن هستید را به طور مکرر تهویه کنید.
 9. لباس های خود را با مواد شوینده معمولی و در دمای بین60 تا 90 درجه بشویید.
 10. سطوح مورد استفاده مکرر مانند دستگیره درب، اتصالات، سینک ظرفشویی و … را بصورت روزانه با آب و مواد شوینده تمیز کنید.
 11. اگر علائم سرما خوردگی دارید، با افراد مسن و بیماران مزمن ارتباط برقرار نکنید و بدون زدن ماسک بیرون نروید.
 12. وسایل شخصی مانند حوله را بطور مشترک استفاده نکنید.
 13. مصرف مایعات را بیشتر کنید و به تعادل وعده های غذایی خود دقت کنید. همینطور به الگوی خوابتان توجه کنید.
 14. اگر علائمی مانند تب مداوم، سرفه و تنگی نفس داشتید با رارعایت جوانب ایمنی به یک مرکز درمانی یا بیمارستان مراجعه کنید.

با استار از کرونا دوری کنید

استار یک مسابقه پرسش و پاسخ است که در آن می‌توانید به سوال هایی از موضوعات مختلف پاسخ داده و با گذر از سیاره ها و بدست آوردن ستاره های مختلف برنده جوایز کوچک و بزرگ شوید. می‌توانید با دوستانتان دوئل کنید و اطلاعاتتان را به رخشان بکشید. حتی با کسانی که نمی‌شناسید نیز می‌توانید به جدال بپردازید.

در قسمت گلدن تایم می‌توانید دسته بندی های مختلف را تماشا کرده و از بین آنها یکی را برای پاسخ دادن برگزینید و سکه های طلا را از آنِ خود کنید. از آنجایی که استار یک سوشال گیم است، می‌توانید در قسمت چت با کاربران دیگر صحبت کرده و دایره دوستانتان را گسترش دهید.

همانطور که می‌دانید ما نوروز امسال با کمپین های مختلف در کنار شما بودیم. در روزهای طاقت فرسای قرنطینه این که سهم کوچکی از زمانتان را به استار اختصاص دهید برای ما مایه سرافرازی است. اما چه چیزی بهتر از این که بتوانید با بازی کردن جایزه های استارباکس را ازآنِ خود کنید.

یادتان باشد با پاسخ دادن به چند سوال می‌توانید به جوایز ارزنده ای از جمله گوشی موبایل و ایکس باکس نزدیک تر شوید، پس این فرص را از دست ندهید.