استار و هنر

همونطور که قبلا گفتیم تنوع موضوعات و دسته بندی سوالات در استار بسیار زیاده و برای هر قشر و جنسیت و سن و سال جذابیت های خاص خودشو داره.تو این بلاگ می خوایم در مورد موضوعاتی که به هنر مربوط میشه حرف بزنیم و برخی از اونارو بهتون معرفی کنیم .

سینما و تلویزیون

یکی از دسته بندی های ایتار موضوع سینما و تلویزیونه که قطعا برای افرادی که اهل دیدن فیلم و سریال هستن می تونه یه محک با حال باشه . معمولا دوست داریم در مورد چیزایی که تو زندگی یاد گرفتیم به چالش کشیده بشیم و خودی نشون بدیم .

kolah

همونطور که تو تصویر می بینید موضوعات سینما و تلویزیون 10 تا دسته بندی مختلف داره و سوالات به گونه ای طراحی شده که می تونه اطلاعات شما در این رشته ی هنری رو به چالش بکشه .

تو قسمت سلبریتی ها سوالاتی طراحی شده برای کسانی که شناخت خوبی از هنرمندان و بازیگران دارن و یا کسانی که حافظه خوبی دارن و از یک تصویر می تونن بگن مربوط به کدوم فیلمه تو قسمت این فیلم کدومه می تونن برنده باشن .

یک فیلم خاطره انگیز به نام کلاه قرمزی و دو سریال طنز که عموم مردم دیدن و دوست داشتن هم در سوالات دیده که از اون سریال ها هم سوالاتی طرح شده . سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و درخشش محسن تنابنده و سریال برره به کارگردانی مهران مدیری و بازیگری یار همیشگیش سیامک انصاری . بریم سراغ بخش بعد .

خوانندگان

شما هم قطعا حداقل یک خواننده مورد علاقه دارید که هیچ یک از اثراتش رو جا ننداختین و هر قطعه ای که روونه بازار می کنه شنیدین و با خیلیاش خاطره دارین که امیدوارم خاطرات خوش باشه .

singer

تو این بخش شما می تونید خواننده مورد علاقتون رو انتخاب کنید و حافظتون در مورد حفظ ترانه ها رو به چالبش بکشید .

ادبیات و هنر

در قسمت ادبیات و هنر سعی کردیم دل هنر دوستا و هنرمندای دیگه رو هم بدست بیاریم و حتی اون اهل دلایی که ادبیات و نگارش رو دوست دارن !

از معماری و صنایع دستی بگیر تا عکاسی و نقاشی .

let

این دسته از سوالات یکمی تخصصی تره . چرا که دسته بندی ها خاص طرح شده و افرادی که در این زمینه ها تحصیلات آکادمیک دارن و یا به صورت حرفه ای کار کردن می تونن اینجا به شدت موفق باشن .