سرویس ارزش افزوده

سرویس ارزش افزوده نوعی خدمات پیامکی است که با ایجاد بستری مناسب سعی در افزایش ارتباط و تعامل میان اپراتورها و مشترک را دارد.

از جمله اهداف مهم این سرویس که می‌توان به آن اشاره کرد، افزایش اطلاعات عمومی جامعه و ایجاد یک نوع سرگرمی سالم برای افراد جامعه است. اصول طراحی این نوع خدمات به گونه‌ای است که مخاطب در ازای اطلاعاتی که دریافت می‌کند هزینه‌ای پرداخت خواهد کرد.

تغییر رویه سرویس ارزش افزوده

تا کنون سرویس های ارزش افزوده با ثبت نام کاربران از طریق شماره همراه در نوعی خدمت از قبیل اپلیکیشن ، سایت و … انجام می گرفت و هزینه این سرویس به صورت خودکار روزانه از حساب خط همراه کسر می شد.

اما به تازگی پیرو مصوبه 300 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات و دستور سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حساب مربوط به اعتبار خدمات مبتنی بر محتوا راه اندازی گردید و شارژینگ تمام خدمات به جای حساب اصلی سیمکارت کاربران، از حساب اعتبار خدمات مبتنی بر محتوای ایشان انجام خواهد شد.

استار در سرویس ارزش افزوده

زین پس کاربران می توانند با روال جدید خدمات مبتنی بر محتوای هزینه اشتراک خود را پرداخت کنند و از خدمات این سرویس از جمله استار بهره مند شوند.

برای کاربران اپراتور همراه اول کد دستوری #80* و برای کاربران اپراتور ایرانسل کد دستوری #11*555* تعیین شده است.

پس از شماره گیری این کدها می توانید جهت افزایش اعتبار خدمات مبتنی بر محتوا اقدام کنید.

همچنین کاربران همراه اول از طریق اپلیکیشن همراه من و کاربران ایرانسل از طریق اپلیکیشن ایرانسل من می توانند سرویس های خود را مدیریت کنند .

MCI

لینک دانلود همراه من.

MTN IRANCELL

لینک دانلود ایرانسل من.

اپلیکیشن استار

دانلود مستقیم استار.

استار اشتراکی

استار علاوه حضور در خدمات مبتنی بر محتوا به صورت اشتراکی ماهانه هم در دسترس کاربران است. کاربرانی که تمایل به خرید اشتراک به صورت ماهانه هستند می توانند استار را از طریق فروشگاه های مایکت و کافه بازار به صورت رایگان نصب کنند .

لینک دانلود مایکت.

لینک دانلود کافه بازار.