اگر یادتان باشد، در مطلبی توضیح دادیم که چطور باید در استار بازی کنیم، اکنون می‌خواهیم راجع به این موضوع صحبت کنیم که اصلا چرا استار را ارائه کردیم؟

داستان استار

ما 4 سال است که در حوزه اپلیکیشن‌های مسابقه‌ای آموزش بر بستر سرگرمی یا همان بازی‌های تریویا، تجربه‌ی موفق داریم؛ همین موضوع بار ما را سنگین تر می‌کرد که محصول جذاب‌تری را با استاندارد بالاتری ارائه دهیم. در طی یک سال و نیم گذشته ما سخت روی مسابقات و بازی های برتر جهان تمرکز داشتیم تا بتوانیم نخستین اپلیکیشن تریویای بومی را ارائه دهیم.

اینکه ما تلاش داشتیم تا در این زمینه بهترین‌های خودمان را ارائه دهیم، دلایل مهم‌تری داشت. جالب است بدانید هر فردی در ایران بطور میانگین بین دو تا سه ساعت از زمان مفید خود را صرف موبایل‌گردی می‌کند؛ که اگر اپلیکیشن‌های مفید با محتوای بومی و ایرانی وارد عرصه بازار موبایل شوند و بتوانند سهمی از این زمان موبایل گردی را از آنِ خود کنند، کمکی به افزایش و ارتقاء مطالعه و دانش اجتماعی خواهند داشت. استار با هدف آموزش بر بستر سرگرمی در نظر دارد زمان‌های از دست رفته کاربران را تبدیل به ارزش افزوده در عین سرگرمی کند.

مهم‌ترین ویژگی استار

افتخار ما این است که، استار را به عنوان اولین پلتفرم هوشمند با قابلیت Cash out ایرانی معرفی کنیم که در آن می‌توانید در زمین و کهکشان بازی کنید. هنگام بازی در زمین، به ازای پاسخ های درستی که می‌دهید، سکه دریافت می‌کنید که این سکه ها برای بازی های اصلی در کهکشان حسابی به دردتان می‌خورد. برای بازی در کهکشان سکه می‌پردازید و هنگامی که برنده شدید، شش برابر آن سکه‌ها را، سکه درون برنامه‌ای دریافت می‌کنید که این سکه ها قابلیت تبدیل به پول نقد را نیز دارد. ایده‌ای که از آن یاد کردیم، برای اولین بار در این حوزه ارائه شده است و انجام آن جزء افتخارات استار است.

در انتها می‌رسیم به تیم فنی، اجرایی، طراحی و تولید محتوای استار که هرکدام در جایگاه خود، در زمینه تریویا، متخصص بوده و از آنها انتظار می‌رفت که چنین محصولی را تولید کنند.

دغدغه ما در استار تنها درآمدزایی نیست بلکه ارزش آفرینی همواره سرلوحه کار ما بوده است.