چند بازی در یک بازی؟ سوال خوبی است نه؟ یادتان که هست قبلا راجع به استار صحبت کردیم، اما این مطلب فقط درباره استار نیست؛ بلکه راجع به استار و بازی دیگری در دل آن است.

مانی نایت

کدام یک از ما می‌توانیم بگوییم با هیچ آهنگی خاطره ای نداریم؟ یا وقتی جایی آهنگی پخش می‌شود، غرق در افکارمان نمی‌شویم و خاطرات خوب و بدمان تداعی نمی‌شود؟ آدمی با آهنگ و ترانه به گذشته سفر می‌کند و به قول معروف این آهنگ ها نوستالژی هستند برای خودشان.

همین ارزش دادن به نوستالژی، حافظه شنیداری و اوقات فراغت مردم، سبب شد که بازی دیگری را در دل استار پیاده سازی کنیم تا مردم بتوانند هم بازی کنند و هم کسب درآمد داشته باشند. اما چطور؟

در استار، قسمتی به نام مانی نایت وجود دارد، که با انتخاب آن صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که از دو قسمت بازی آزمایشی و بازی اصلی تشکیل شده است. تیم تولید محتوای استار با درنظر گرفتن علایق و سلایق اکثر مردم، تا کنون بیش از 10000 آهنگ و ترانه قدیمی و جدید را گرد هم آورده اند تا حافظه شنیداری شما را به چالش بکشند.

چطور در مانی نایت بازی کنیم؟

بازی در مانی نایت به این صورت است که 10 سوال از شما پرسیده می‌شود و برای پاسخ به هرکدام از آنها 10 ثانیه زمان دارید، که این سوالات از 1 تا 5 درجه بندی شده‌اند و این درجه بندی نشان دهنده درجه سختی سوالات است. بازی شروع می‌شود و در هر کدام از سوالات یک آهنگ برای شما پخش می‌شود، بعد از قطع آهنگ شما باید کلمه یا مصرع بعدی را از روی گزینه های نمایش داده شده، انتخاب کنید. یادتان باشد هروقت بخواهید؛ می‌توانید بازی آزمایشی را انجام دهید اما برای بازی اصلی و البته جایزه دار، سه‌شنبه ها و جمعه ها از ساعت 13 تا 24 می‌توانید مانی نایت را بازی کنید.

جایزه‌های مانی نایت

می‌رسیم به بخش جذاب جوایز. زمانی که به هر 10 سوال پرسیده شده در مانی نایت پاسخ صحیح دادید، برنده 10هزار تومان پول نقد خواهید شد که می‌توانید با وارد کردن شماره کارتتان آن را مستقیما دریافت کنید یا به کیف پول خود انتقال دهید تا در بازی استار و مانی نایت از آن استفاده کنید. با انتقال جایزه خود به کیف پولتان، می‌توانید سکه بخرید و برای سفر از زمین به کهکشان از آن استفاده کنید.

به زمان خود بها دهید و از اوقات فراغتتان لذت برده و درآمد کسب کنید.