استار و بازی دیگری در دل آن، یعنی مانی نایت را که یادتان هست؟ می‌دانید که مانی نایت در بعضی از روزهای هفته مسابقه نیز دارد؟ حاضرید که ببینیم این مسابقه چه روزهایی و به چه صورت انجام می‌شود؟ پس در این مطلب همراه ما باشید.

مسابقه مانی نایت به چه صورت است؟

همانطور که پیش از این نیز اشاره کردیم در مانی نایت 10 آهنگ از خواننده های مختلف برای شما پخش می‌شود که قسمتی از هر کدام، بصورت سوال از شما پرسیده خواهد شد و شما به این ترتیب می‌توانید حافظه آهنگی خود را به چالش کشیده و به اصطلاح ببینید که چند مرده حلاجید.

مسابقه مانی نایت در چه روزهایی برگزار می‌شود؟

برسیم به روزهایی که این مسابقه هیجان انگیز برگزار می‌شود. سه‌شنبه ها و جمعه ها از ساعت 13 تا 24 می‌توانید در این مسابقه شرکت کرده و خاطره بازی کنید و از همه هیجان انگیز تر پول نقد برنده شوید.

جایزه مانی نایت چیست؟

هنگامی می‌خواهید برای مسابقه مانی نایت ثبت نام کنید، سه گزینه در مقابل شما قرار می‌گیرد، که برحسب میزان ورودی که شما پرداخت می‌کنید، جایزه شما نیز مشخص می‌شود. اگر ورودی 500 تومان را انتخاب کنید 5 برابر آن یعنی 2500 تومان، اگر میزان ورودی 1000 تومان را انتخاب کنید 6 برابر آن یعنی 6000 تومان و اگر مبلغ ورودی 2000 تومان را انتخاب کنید 5 برابر آن یعنی 10000 تومان برنده خواهید شد.

این به خودتان بستگی دارد که می‌خواهید این مبلغ را به صورت نقد دریافت کنید یا آن را به کیف پولتان واریز نمایید تا از سری های بعد با استفاده از پولی که در کیف پول استار خود دارید؛ در مسابقه شرکت کنید. همچنین می‌توانید از طریق کیف پولتان؛ در استار سکه بخرید و راه زمین تا کهکشان را برای خودتان هموارتر کنید.

در منوی بالای سایت استار می‌توانید ثروتمندترین کاربران استار را مشاهده کنید و شما هم یکی از آنها باشید. یادتان باشد ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم از طریق بازی کردن و تفریح نیز کسب درآمد کنید، پس همراه ما باشید.