سلام دوست و همراه گرامی، به کمپین نوروزی استار خوش اومدی.

استار برای کسانی که اپلیکیشن رو توی دید و بازدیدهای نوروزی به دوستان و اقوام خود معرفی می‌کننن جوایز ویژه‌ای رو در نظر گرفته که به چهار نفر اولی که بیشترین تعداد دعوت از دوست را تا روز 13 فروردین داشته باشن جوایز ویژه‌ای رو تقدیم خواهد کرد.

روش شرکت در کمپین نوروزی :

اپلیکیشن استار برای پلت فرم های اندروید و iOS  ارائه شده از اینجا می‌تونید استار رو دانلود و نصب کنید.

کمپین نوروزی استار

بعد از دانلود ، اپلیکیشن استار رو باز کنین و پس از وارد کردن شماره موبایلتون گزینه ” تایید شماره ” رو انتخاب کنین در این مرحله کد 4 رقمی موجود در پیامک فعال سازی را وارد و ثبت نام را تکمیل نمایید.

کمپین نوروزی استار

بعد از اتمام ثبت نام ، جنسیت و نام کاربری خود را انتخاب نموده و وارد مسابقه شوید.

کمپین نوروزی استار

بعد از ورود موفق به اپلیکیشن استار ، کاپیتان جیمز برای توضیح گردونه شانس ظاهر می شه که بعد از چرخوندن گردونه شانس و دریافت اولین جایزه استار گزینه ” ورود به بازی ” رو انتخاب کنید.

کمپین نوروزی استار

در این مرحله صفحه اشتراک گذاری دوست ظاهر میشه که اگر شما از طرف شخصی به اپلیکیشن استار معرفی شده باشید می بایست شماره موبایل معرف رو در این قسمت وارد کرده و گزینه ” ثبت معرف ” را انتخاب کنید بعد از ثبت نام دوست شما در استار ، 5000 سکه نقره به شما و 1000 سکه نقره به دوست شما تقدیم خواهد شد.

درصورتیکه از طرف دوست معرفی نشده اید و می خواهید از جایزه ویژه استار ( 5000 تومان شارژ اولیه ) استفاده کنین کد معرف 09121111111 را بجای شماره معرف وارد نمایید.

نکته قابل توجه اینه که اگر دوستان شما با کد معرف ( شماره موبایل ) شما وارد نشوند به تعداد دوستان معرفی شده شما در لیست کمپین اضافه نخواهد شد برای دیدن لیست رده بندی بیشترین معرف کمپین نوروزی لینک زیر رو انتخاب کنین.

لیست آنلاین کسانی که بیشترین تعداد معرفی رو داشتند و همچنین جوایز تعیین‌شده رو می‌تونید از اینجا بصورت زنده ببینید.