استار است و دنیای پر از تنوع و سرگرمی و آموزش آن. بازی تک نفره خوبی های خاص خودش را دارد، ولی بازی دونفره و به اصطلاح دوئل همیشه طرفداران بیشتری داشته است، چرا که پای کل کل و روکم کنی در میان است. پس بشتابید که دوئل استار رسید.

دوئل استار چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، دوئل استار یک مسابقه دو نفره است که به صورت شانسی برگزار می‌شود و این خیلی جذاب است نه؟ فکرش را بکنید با کسی که نمی‌شناسید و سطح علمی و اطلاعاتش را نمی‌دانید وارد رقابت دوئل اطلاعات می‌شوید. حتی در قسمت چت آن می‌توانید با هم کل کل کنید و برای هم کُری بخوانید. همینطور می‌توانید با دوستانتان دوئل کنید و اطلاعاتتان را به رخ آنها بکشید و چیزهای جدید تری یاد بگیرید.

چطور دوئل استار را بازی کنم؟

با ورود به دوئل استار 1000 سکه از حساب شما کسر می‌شود، اکنون یا منتظر می‌مانید که حریف شانسی شما مشخص شود یا با یکی از دوستانتان شروع به دوئل می‌کنید. حالا از 10 موضوع مختلف به صورت شانسی 10 سوال از شما پرسیده می‌شود که هر کدام از شما به تعداد سوال بیشتری پاسخ دهید، برنده خواهید شد و 2000 سکه نقره  در بازی به دست خواهید آورد که در بازی کهکشان و زمین حسابی به دردتان می‌خورد.

یکی از جذابیت های دوئل استار همین است که شما فقط در یک موضوع مشخص بازی نمی‌کنید که به راحتی بتوانید در موضوعی که از اطلاعاتتان در آن مطمئن هستید بازی کنید، بلکه سوالات مختلف از موضوعات متفاوت از شما و حریفتان پرسیده می‌شود تا بتوانید به طور واقعی اطلاعاتتان را به چالش بکشید و به دنبال یادگیری هرچه بیشتر باشید تا همه جا حرفی برای گفتن داشته باشید.

استار تنها یک سرگرمی نیست که با آن وقت های اضافه‌تان را پر کنید، بلکه رسالت استار افزایش سطح دانش شما براساس بازی است.