یکی از مواردی که می‌تواند کاربر را به سمت یک اپلیکیشن یا بازی جذب کند، جایزه و خدماتی است که آن اپلیکیشن در اختیار کاربر قرار می‌دهد. قبلا درباره برخی خدمات و بازی های هیجان انگیز استار صحبت کردیم. حالا می‌خواهیم درباره جوایز ریز و درشت آن سخن به میان آوریم.

جوایز درون برنامه‌ای استار

اگر برای اولین بار استار را نصب کنید 500 سکه به عنوان هدیه از ما دریافت خواهید کرد. با ورود به بازی، یک گردونه شانس مقابل شما قرار می‌گیرد که با چرخاندن آن می‌توانید جایزه روزانه خود را دریافت کنید. این گردونه شانس شامل چه چیزهایی است؟

  • تعداد متفاوتی سکه نقره
  • بسته های حذف کننده
  • بسته های آسان کننده
  • افزایش زمان

گردونه شانس استار

این جوایز در طول بازی حسابی به کارتان می‌آید و کمک بسیاری به شما خواهد کرد.

مورد بعدی، 100 سکه ای است که هر 3 ساعت برای شما فعال می‌شود تا بتوانید هر 3 ساعت یکبار 100 سکه نقره بدست آورید.

100 سکه استار

با هر بازی در زمین و کهکشان نیز جوایزی را برای شما در نظر گرفته‌ایم که در زمین سکه نقره و در کهکشان سکه طلا است.

جوایز فضای مجازی استار

استار برای بازی سازی و سرگرمی کاربران، پیج اینستاگرام استار را افتتاح کرده است که قول می‌دهیم با گشتن در آن حوصله‌تان سر نمی‌رود. در پیج اینستاگرام استار برای سرگرم کردن و ایجاد فضای تعاملی با کاربران به‌طور روزانه محتوایی را تولید کرده‌ایم تا علاوه بر بازی سازی، پاسخگوی نظرات و پیشنهادات شما برای بهبود استار نیز باشیم.  به عنوان مثال؛ هر شب یک سوال از شما پرسیده می‌شود که اگر پاسخی که می‌دهید صحیح باشد، 100 سکه نقره به حساب شما واریز خواهد شد.

جایزه اینستاگرامی بعدی متعلق به بازی جذاب گل واژه است. به این صورت که سه شب متوالی سه سوال از شما پرسیده می‌شود؛ اگر پاسخ شما به مدت هر سه شب بیشترین لایک را بگیرد (بدون تقلب و استفاده از ربات) برنده 100 هزار تومان وجه نقد خواهید شد. در غیر این صورت به برنده های متفاوت هر سه شب، 200 سکه نقره تعلق خواهد گرفت.

درگیری متعلق به ثبت نظر مثبت در گوگل پلی است که جایزه آن نیز 2000 سکه نقره اعلام شده است.

جوایز کمپینی استار

کمپین نوروزی استار به این صورت بود که تا روز 13 فروردین فرصت داشتید تا استار را با دوستانتان به اشتراک بگذارید تا آنها نیز استار را نصب کنند. در مرحله اول 5000 سکه نقره به شما و 1000 سکه نقره به دوستتان تعلق میگرفت. قسمت اصلی ماجرا آنجا بود که هرکس بیشترین تعداد شرکت کننده را دعوت می‌کرد برنده یک میلیون تومان وجه نقد می‌شد که به بهترین نحو برگزار شد و برنده مسابقه جایزه‌اش را دریافت کرد. سه نفر بعدی نیز هرکدام برنده یک سکه طلای پارسیان شدند.

استار وار

استار وار با جایزه سیصدهزار تومانی را برای کاربران جدید تدارک دیده‌ایم. این کمپین یک استراتژی امتیازی دارد به این صورت که

  • نصب بازی 100 امتیاز
  • هر بازی 10 امتیاز
  • هر برد در هر بخش 100 امتیاز
  • اشتراک گذاری بازی 100 امتیاز

کسی که بیشترین امتاز را کسب کند، برنده سیصدهزار تومان وجه نقد خواهد شد. اگر می‌خواهید بدانید امتیازتان چقدر است، به بخش استار وار وب سایت استار مراجعه کنید.