شما به عنوان یک کاربر، چطور می‌توانید به یک اپلیکیشن، بازی یا هر چیز دیگری اعتماد کنید و آن را دانلود کرده و در تلفن همراه خود داشته باشید؟ مطمئنا باید پای یک سری ویژگی های منحصربه‌فرد در میان باشد تا شما به آن اپلیکیشن جذب شوید، اعتماد کنید و اقدام به نصب آن نمایید. درست است! بیایید امروز باهم اپلیکیشن استار را بررسی کنیم.

استار چجور بازی است؟

استار یک بازی پرسش و پاسخ است که اطلاعات شما را در زمینه‌های مختلف چالش می‌کشد. حتما می‌پرسید این یعنی چه؟ بگذارید برایتان توضیح دهیم. از طریق سایت اصلی استار، گوگل پلی و سیب اپ می‌توانید بازی را دانلود کنید؛. پس از نصب استار، با اجرای آن، یک صفحه پیش رویتان باز می‌شود که شامل زمین، کهکشان، مانی نایت و دوئل است. این که می‌گوییم اطلاعاتتان را در زمین و آسمان به چالش بکشید همین است. زمین دروازه ورود شما به کهکشان است. از زمین شروع کنید و پس از آشنایی با روند استار، می‌توانید به کهکشان سفر کرده و در آنجا درآمدزایی کنید. در کهکشان استار گنج های واقعی نهفته است که کلید کشف آن اطلاعات شماست. در هر زمینه‌ای که تخصص داشته باشید کلیدی در دستان شماست که گنج را به شما نزدیک می‌کند.

همه چیز در استار شفاف است

در ابتدا صحبتمان پرسیدیم که چطور می‌توانید به یک اپلیکیشن اعتماد کنید؟ یکی از مواردی که باعث اعتماد می‌شود، شفافیت در کار است. اگر به وب‌سایت استار سری بزنید، در آنجا می‌توانید ثروتمندترین کاربران، برندگان استار، آموزش های گام به گام برای کسب درآمد را مشاهده کنید. دومین مورد و اصلی ترین سرمایه استار، مجوزهای قانونی و معتبر درآمدزایی است که توسط سازمان نماد اعتماد الکترونیک (نماد دوستاره)، مجوز نشر بر خط اداره رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد اسلامی، عضویت انجمن کسب و کارهای اینترنتی و اپراتورهای همراه اول و ایرانسل است که متضمن پرداخت و اعتماد هرچه بیشتر کاربران استار شده است.

اپلیکیشن استار اعتماد

“تیم جوان و استارتاپی استار، سرمایه ای جز صداقت، شفافیت و حمایت بزرگان حوزه فناوری را ندارد.”

درآمدزایی با تفریح

امروزه هر ایرانی به طور متوسط بیش از 4 ساعت از زمان ارزشمند خود را با موبایل خود می‌گذراند که در بیش از 90% موارد، زمان کاربران صرف خواندن و پرداختن به موضوعات و محتوای کم ارزش یا سرگرمی می‌شود. در ایران دو چالش بر سر راه برنامه سازان موبایل قرار دارد؛ این که از زمان کار کردن افراد با موبایل در موضوع سرگرمی استفاده کنند یا در موضوع ازش آفرینی و آموزشی!

تیم استار پس از چند سال کلنجار رفتن با این دغدغه ها، به اختراع جدیدی با این موضوع رسید که اگر بشود مسابقه‌ای تولید کرد که هم سرگرم شد و هم آموزش دید، چه شود؟! ماحصل تمام اتاق فکر ها و خلاقیت های این تیم، شد اپلیکیشن استار.

به اولین پلت فرم هوشمند پرسش و پاسخ با امکان درآمدزایی خوش آمدید!!

شما با انتخاب استار برای عزیزان و نوجوانان خود، علاوه بر سرگرم کردن آن‌ها، می‌توانید سطح دانش وی را ارتقاء داده و امکان درآمدزایی را نیز به وی هدیه دهید.

برای اطمینان از ادعای درآمدزایی، می‌توانید لیست ثروتمندان استار را مشاهده نمایید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این بازی، می‌توانید نحوه بازی در استار و دیگر مطالب مهم آن را مطالعه کنید.