استار وار star war اپلیکیشن استار

نوبت آن رسیده است که درباره کمپین های جایزه محور و نقدی استار، یعنی “استاروار” صحبت کنیم و ببینیم اصلا استاروار چیست و به چه منظوری ارائه شده است؟ همراه ما باشید تا بیشتر با استار وار آشنا شوید.

استار وار چیست؟

استاروار یکی از کمپین های استار است که بصورت دوره‌ای با مدت زمان های متفاوت اجرا می‌شود و هدف آن آشنایی بیشتر کاربران با بازی استار و کسب امتیاز بیشتر آنها و معرفی این بازی است. این کمپین جایزه محور بوده و جایزه آن نیز پول نقد است که به کسی که موفق به کسب بیشترین امتیاز شود، تعلق می‌گیرد.

توجه داشته باشید که شرایط هر استاروار متفاوت است و هر کدام از آنها امتیاز و مبلغ جایزه متفاوتی با یکدیگر دارند. بازه زمانی این کمپین ها بین 1 تا 2 هفته است و کسی که بالاترین امتیاز را کسب کند برنده جایزه نقدی خواهد شد.

جزئیات استار وار

گفتیم که استاروار یک کمپین امتیازی است، اما این امتیاز ها از چه طریقی به دست می‌آید؟ امتیاز دهی این کمپین بین چند مورد تقسیم می‌شود که در هر دوره نیز متفاوت است. این موارد عبارتند از:

  • اشتراک گذاری
  • نصب
  • برد
  • بازی

در کمپین های مختلف، این موارد امتیازات متفاوتی دارند. گاهی استاروار فقط برای کاربران جدید است اما گاهی تمام کاربران استار را شامل می‌شود. می‌دانید که یکی از اهداف ما در استار آموزش بر بستر سرگرمی است، پس از بازی پرسش و پاسخ استار غافل نشوید تا هم به سطح اطلاعاتتان افزوده شود و هم کسب درآمد داشته باشید.

تیم جوان و استارتاپی استار همواره سعی دارد مخاطبانش را مورد توجه قرار داده و با کمپین ها و مسابقات هیجان انگیز محیط شاد و دلچسب آموزشی را برای کاربرانش پررنگ تر کند. برای دیدن جزئیات و برندگان استاروار به بخش استار وار در وب‌سایت استار مراجعه کنید.