می‌دانید که این روزها بازار شبکه های اجتماعی حساب داغ است و هرکسی در این شبکه ها به کاری مشغول است. یکی وقت گذرانی می‌کند، دیگری مطالب خنده دار می‌گذارد، یکی دیگر تبلیغ می‌کند و جنس می‌فروشد؛ اما هستند کسانی که از شبکه های اجتماعی برای کسب و کار خود استفاده می‌کنند و از این طریق کاربران بیشتری را به استارتاپ و کسب و کار خود جذب می‌کنند.

ما نیز در استار مجموعه ای از شبکه های اجتماعی را برپا کرده‌ایم تا هرچه بیشتر و بهتر با شما مخاطبان عزیز همراه باشیم و نیاز شما را برطرف کنیم. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا بیشتر درباره شبکه های اجتماعی استار صحبت کنیم.

اینستاگرام استار

قبول دارید که اینستاگرام عضو جدانشدنی موبایل همه ما است؟ در هر سن و سالی که باشیم اینستاگرام را لازمه برنامه های موبایل‌مان می‌دانیم. حتی جالب تر این که تحقیقات ثابت کرده هر ایرانی روزانه 1 ساعت و 4 دقیقه از زمان خود را در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام می‌گذراند.

حال باید دنبال این باشیم که از این شبکه های اجتماعی بهترین استفاده را کرده و اطلاعاتمان را افزایش دهیم. ما به شما صفحه اینستاگرام استار را معرفی می‌کنیم که هم می‌توانید سرگرم شوید و هم اطلاعاتتان را افزایش دهید. آدرس اینستاگرام استار:

https://www.instagram.com/star_app.ir

اینستاگرام استار

 آپارات استار

آپارات یکی از شبکه های اجتماعی است که مردم زمان زیادی را صرف گشت و گذار در آن می‌کنند و ویدیو های بسیاری را می‌بینند. ما صفحه آپارات استار را راه‌اندازی کردیم تا کاربرانمان به راحتی بتوانند ویدیوهای آموزشی استار را مشاهده کنند و بیشتر با نحوه بازی در استار آشنا شوند. آدرس آپارات استار:

https://www.aparat.com/starapp

آپارات استار

یوتیوب استار

برخی از کاربران بیشتر در یوتیوب به دنبال ویدیوهای آموزشی هستند و آن را مرجع معتبرتری می‌دانند. ما برایاین دوستان نیز کانال یوتیوب استار را راه‌اندازی کرده‌ایم. آدرس یوتیوب استار:

https://www.youtube.com/channel/UClwgFNijaD09lA-Id6R4PkA

یوتیوب استار

لینکدین استار

شرکت که بدونِ لینکدین نمی‌شود درست است؟ اخبار اپلیکیشن، معرفی و مقاله های جذاب همه در لینکدین استار به آدرس:

https://www.linkedin.com/showcase/14790710

لینکدین استار

توییتر استار

هدف از راه‌اندازی توییتر استار، اشتراک گذاری اخبار کوتاه اپلیکیشن در دنیای وسیع توییتر است. آدرس توییتر استار:

https://twitter.com/_StarApp

توییتر استار