شرکت پارس‌افزار سروین در سال 1396 با تکیه بر تخصص و تجارب هیئت مدیره در حوزه ICT شروع بکار کرد. ماهیت ما استارتاپ است و برای خلق ایده‌هایی که خلا آن در بازار بشدت احساس می‌شود شروع بکار کرده ایم. سروین توانسته است در زمان کوتاه شروع خود، قراردادهای مهمی را با اپراتور همراه اول، ایرانسل، ایده پرداز ژوبین، سیبچه، مایکت و کافه‌بازار برای ارائه محصولات خود داشته باشد.

ماموریت اصلی ما طراحی و پیاده‌سازی اپلیکشن‌های موبایلی با جدیدترین تکنیک‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری دنیا است. در فاز اول این شرکت با بهره‌گیری از تجارب چند ساله تیم خود در زمینه تولید و طراحی اپلیکیشن‌های موبایلی و شناخت مخاطبان ایرانی، ایده طراحی اپلیکیشن‌های خدمات ارزش افزوده را با محوریت ارزش آفرینی تولید کرده است.

اپلیکیشن استار نخستین پلتفرم هوشمند پرسش و پاسخ با قابلیت پرداخت جوایز غیر نقدی می باشد که بر بستر اپراتورهای همراه اول و ایرانسل عرضه شده است این محصول با بهره گیری از 100.000 سئوال در موضوعات تخصصی و عمومی به بازار آمده است که کاربران با پاسخ دهی به این سوالات امکان بردن سکه و جوایز را خواهند داشت. در صورت استفاده از خدمات مسابقه استار، روزانه مبلغ سیصد تومان از سیم کارت همراه اول و ششصد تومان از سیمکارت ایرانسل شما کسر می شود که در ازای پرداخت این مبلغ تعدادی سکه رایگان جهت شرکت در مسابقات را خواهید داشت.